pAMÁTKA NA BŘÍŠKO


Zimní měsíce po rodinném focení venku v přírodě na první pohled příliš nevolají, ale dnes vám ukáži, že lze snadno vykouzlit krásné rodinné fotky i během měsíců jako je listopad, prosinec či dokonce leden a únor. Zvlášť pokud jde o focení těhotenského bříška, které na teplejší dny prostě nepočká. Ale není se čeho bát, když společně rozlouskneme, co si na focení obléct, abyste se cítili hezky a zároveň nemrzli, samotné focení je pak už brnkačka.


S Terkou a její rodinou jsme se sešli na konci listopadu, v den, kdy poprvé za sezónu začalo sněžit. Přírodě Divoké Šárky to tak slušelo. Toto mé oblíbené místo na focení v Praze ostatně nemá chybu v kterémkoliv ročním období. Je ideální na párové, těhotenskévšechny druhy rodinného focení. Tento chladnější listopadový den jsme navíc mé oblíbené místo na focení měli jen sami pro sebe.


Pojďte se se mnou podívat, jak jsme během necelé hodinky nafotili i zimním počasí uvolněné a radostné rodinné fotky. Focení dětí a nastávajících maminek venku v přírodě bude vždy mé nejoblíbenější.

Pokud tedy čekáte "zimní miminko" a na těhotenské focení v ateliéru se necítíte, napište mi, velmi ráda budu váš fotograf pro toto krásné období.