Co se hodí vědět před focením


Možná jste již na nějakém rodinném focení byli, možná je to vaše premiéra. Ráda vám se vším pomohu, se vším poradím, nebojte se zeptat na cokoliv.

Na co se nejčastěji ptáte

Co vše fotím

Fotím páry, rodiny, těhotenské fotografie a fotografie miminek a dětí. Nebojte se mě pozvat i na dětskou narozeninovou oslavu. Poradím si s pracovními portréty nebo fotkou Vašeho produktu v běžném životě.

Kde fotím

Žiji a fotím v Praze. Mými oblíbenými lokalitami v přírodě jsou Kunratický les, Dívčí Hrady a Divoká Šárka. Ráda ale poznám i Vaše oblíbené místo. Za miminky jezdím do Vašich domovů.

Jak a kdy si focení rezervovat

Vytvořte si on-line rezervaci, napište mi e-mail, instagram zprávu nebo vyplňte kontaktní formulář na mých webových stránkách.
Poté, co Vám rezervaci potvrdím, vám ji už nikdo nevezme. Pokud se nemůžete na daný termín dostavit, dejte mi prosím vědět co nejdříve.

Kdy obdržíte své fotky

Fotky dodávám nejpozději do dvou týdnů od focení. Obdržíte ode mne odkaz na Vaši vlastní on-line galerii s upravenými fotkami podle mého výběru. Se zasláním galerie zároveň zasílám pokyny k platbě.

Co si obléct na focení

I když se na fotkách snažím zachytit Vaši autenticitu, vím, jak moc dokáže barva oblečení výsledné vyznění fotek ovlivnit. Určitě se prosím vyhněte oblečení s nápisy, logy a velkými vzory. Prosím vybírejte vždy tlumenější odstíny, nejlépe tón v tónu s ostatními účastníky focení. Podzimní barvy oblečení sluší fotkám v každém ročním období. Ženám a holčičkám vždy doporučuji na focení obléknout šaty.
Možnost oblečení na focení zapůjčit bohužel neposkytuji, ale ráda Vám před focením s jednotlivými kousky poradím, stačí mi zaslat fotku oblečení, které byste si rádi na focení vzali.

Co když nepřeje počasí

Zatažená obloha není překážkou, při dešti najdeme jiný společný termín.

Zveřejníš naše fotky na sociálních sítích?

Nikdy nezveřejňuji fotky bez Vašeho souhlasu. Po odeslání finální galerie se vždy tážu, zda-li fotky mohu použít pro svůj web a sociální sítě.

Co když jsme velcí stydlíni

Budeme v tom spolu. Věřte nebo ne, pro fotky to nehraje převelkou roli. Berte to jako svou přednost a ničeho se nebojte.